«

»

Siguldas rudens 2015

Sestdien, 24. oktobrī, Siguldā 1. pamatskolas zālē norisinājās sporta deju sacensības Siguldas rudens 2015.

IMG_1359 IMG_1366_hdr

Šajās sacensībās rīta pusē pirmās sacansības aizvadīja Pirmsskolas vecuma dejotāji Dāvis un Marta. Pāris dejoja divas dejas un izcīnīja 1. vietu.

IMG_1380_hdrIMG_1395

Vēl rīta daļā startēja Iesācēju grupas dejotāji Marats un Elza. Pāris startēja Iesācēji 2007. gads un jaunāki 1-2. līm. 3 dejas sacensībās un izcīnīja 1. vietu.

IMG_1409IMG_1444

Savukārt citi Iesācēju grupas dejotāji Krists un Anna startējot Iesācēji 2006. gads un jaunāki 2-3. līm. 4 dejas sacensībās ieguva 2. vietu.

IMG_1449_hdrIMG_1477_hdr

Vēl viens Iesācēju grupas dejotāju pāris Daniels un Elīna, kas arī startēja Iesācēji 2006. gads un jaunāki 2-3. līm. 4 dejas sacensībās izcīnīja 1. vietu.

IMG_1501_hdrIMG_1527_hdr

Savukārt Iesācēju grupas dejotāji Krišjānis un Estere, kas aizvadīja savas pirmās sacensības, startējot Iesācēji 2004. gads un jaunāki 2-3. līm. 4 dejas sacensībās arī izcīnīja 1. vietu.

IMG_1548_hdrIMG_1576

Dienas daļā savas sacensības aizvadīja Juniori I E6 klases pāris Hugo un Ieva. Dejotāji startēja savā grupā un izkļūstot no pusfināla, finālā ierindojās 6. vietā. Pāra izpildījumā tiesnešu vislabāk novērtētā deja bija Vīnes valsis.

IMG_1683IMG_1860

Vēl dienas daļā savus startus uzsāka Juniori II D klases pāris Everts un Krista. Dejotāji startēja Juniori II D LA Latvijas kausa posma sacensībās, un izkļūstot no pusfināla, finālā izcīnīja 2. vietu. Savukārt vēlāk startējot Juniori II D ST sacensībās ierindojās 4. vietā.

IMG_1615 IMG_1851

Savukārt otrs Juniori II D klases pāris Ernests un Beāte šajās sacensībās izmēģināja spēkus trīs startos. Savu sacensību dienu uzsāka Juniori II D LA Latvijas kausa posma sacensībās, un izkļūstot no pusfināla, finālā ierindojās 6. vietā, vēlāk startējot Juniori II D ST sacensībās izcīnīja 3. vietu. Vakara daļā dejotāji startēja mazliet augstākas klases Juniori II D+C ST sacensībās, kur palika pusfinālā un ierindojās 7. vietā.

IMG_1744 IMG_1751

Savas pirmās sacensības kopā kā sporta deju pāris dienas daļā aizvadīja Bērni II E4 klases dejotāji Daniels un Beāte. Pāris startēja Bērni II E4 klases sacensībās, kas sākās ar ceturtdaļfinālu. Dejotājiem izdevās iekļūt pusfinālā un iegūt dalītu 10.-11. vietu.

IMG_1830IMG_1985

Pēcpusdienas daļā savus startus uzsāka Bērni II D klases pāris Kristers un Amanda. Dejotāji startēji Bērni ST un Bērni LA grupas sacensībās, kur abās izcīnīja 3. vietas.

IMG_1779 IMG_1920

Arī Juniori II C klases pāris Marks un Evelīna savus startus uzsāka pēcpusdienā. Sākumā dejotāji startēja Juniori II D+C LA grupas sacensībās, kur no pusfināla iekļūstot finālā izcīnīja 2. vietu. Vēlāk startēja Juniori II D+C ST grupā, kur savukārt izkļūstot no pusfināla, finālā ierindojās 3. vietā.

IMG_1954IMG_1968

Vakara daļā startēja Bērni I E4 klases dejotāji Edvards un Tifānija. Pāris startēja savas grupas sacensībās un izcīnīja 4. vietu.

IMG_1957 IMG_1974

Savukārt vēl viens Bērni I E4 klases dejotāju pāris Anrijs un Patrīcija, startējot tajās pašās sacensībās ierindojās 6. vietā.